Eaton M22-R1K
SKU: CS4899108MPN: M22-R1KAlternate Part #: 3-5519-010AUPC/EAN: 786685276731
Eaton M22 potentiometer






$125.96
UnitAvailable on backorder
Product Details
Eaton M22 Potentiometer, 22.5 mm, Knob, Bezel: Silver, Black, IP20, 1Rk Resistance
Attributes
| Actuator | Knob |
| Bezel | Silver |
| Color | Black |
| Environmental Rating | IP20 |
| Series | M22 |
| Size | 22.5 mm |
| Special Features | Potentiometer |
| Type | M22 |
Specifications
| SKU | CS4899108 |
|---|---|
| MPN | M22-R1K |
| Alternate Part # | 3-5519-010A |
| UPC/EAN | 786685276731 |




