Eaton DR1-4414-03
SKU: CS4851713MPN: DR1-4414-03Alternate Part #: DR1441403UPC/EAN: 786680169892
Product Details
Eaton Line Reactor, 414 A, Open, R1 Line side reactor, 0.05mH, 3% Impedance, Line and load reactor, 480 V
Attributes
| Amperage Rating | 414A |
| Nema Rating | Open |
| Special Features | 0.05mH, 3% Impedance |
| Voltage Rating | 480 V |