Eaton DR1-4515-03
SKU: CS4851721MPN: DR1-4515-03Alternate Part #: DR1451503UPC/EAN: 786680170386
Product Details
Eaton Line Reactor, 515 A, Open, R1 Line side reactor, 0.04mH, 3% Impedance, Line and load reactor, 480 V
Attributes
| Amperage Rating | 515A |
| Nema Rating | Open |
| Special Features | 0.04mH, 3% Impedance |
| Voltage Rating | 480 V |