Schneider Electric AH13U230
SKU: CS4805964MPN: AH13U230UPC/EAN: 711426603828
Erie actuator, high close off model, 230VAC, Pop-Top mount on Erie VT valves, 2 position, 0.9m (36”) lead
UnitAvailable on backorder
Product Details
ACT 2POS SR NC 230V HCO CORD