Schneider Electric AG23U230
SKU: CS4805948MPN: AG23U230UPC/EAN: 711426603156
Erie Actuator, General Purpose, spring return, 230 Vac, Pop-Top mount on Erie VT valves, 2 Position, 0.9 m (36”) lead
UnitAvailable on backorder
Product Details
ACT 2POS SR NO 230V GCO CORD