Schneider Electric AG13U230
SKU: CS3123372MPN: AG13U230UPC/EAN: 711426602364
Erie Actuator, General Purpose, 230 Vac, Pop-Top mount on Erie VT valves, IP53, 2 Position, 0.9 m (36”) lead
UnitAvailable on backorder
Product Details
ACT 2POS SR NC 230V GCO CORD