APC NBWL0355A
SKU: CS4805299MPN: NBWL0355AUPC/EAN: 731304338956
NetBotz Room Monitor 355 (without PoE Injector)
Contact us for pricing and availability
Product Details
NetBotz Room Monitor 355 (without PoE Injector)
Attributes
| Ambient Air Temperature For Operation | 0-45 °C |
| Ambient Air Temperature For Storage | -15-65 °C |
| Communication Network Type | RJ45 10/100 Base-T |
| Communication Port Protocol | DHCP# #DNS# #HTTP# #HTTPS# #SMTP# #SNMP v1# #SNMP v3# #TCP/IP |
| Mounting Mode | not rack-mountable |
| Mounting Preference | no preference |
| Number Of Supported Camera | 0 networked 0 USB 1 integrated |
| Power Supply Type | power over Ethernet (PoE) |
| Product Certifications | AS/NZS 3548 (C-Tick) class A# #CE# #low voltage directive 2006/95/EC# #VCCI class A |
| Product Compatibility | appliance integrated camera |
| Relative Humidity | 0-95 % |
| Standards | FCC part 15 class A# #ICES-003 |
| Storage Altitude | 0-50000 ft |
| Storage Relative Humidity | 0-95 % |
| Apcambient Air Temperature For Operation | 0-45 °C |
| Apcambient Air Temperature For Storage | -15-65 °C |
| Apccommunication Network Type | RJ45 10/100 Base-T |
| Apccommunication Port Protocol | DHCP# #DNS# #HTTP# #HTTPS# #SMTP# #SNMP v1# #SNMP v3# #TCP/IP |
| Apcmounting Mode | not rack-mountable |
| Apcmounting Preference | no preference |
| Apcnumber Of Supported Camera | 0 networked 0 USB 1 integrated |
| Apcpower Supply Type | power over Ethernet (PoE) |
| Apcproduct Certifications | AS/NZS 3548 (C-Tick) class A# #CE# #low voltage directive 2006/95/EC# #VCCI class A |
| Apcproduct Compatibility | appliance integrated camera |
| Apcrelative Humidity | 0-95 % |
| Apcstandards | FCC part 15 class A# #ICES-003 |
| Apcstorage Altitude | 0-50000 ft |
| Apcstorage Relative Humidity | 0-95 % |
| Sena Ambient Air Temperature For Operation | 0-45 °C |
| Sena Ambient Air Temperature For Storage | -15-65 °C |
| Sena Communication Network Type | RJ45 10/100 Base-T |
| Sena Communication Port Protocol | DHCP# #DNS# #HTTP# #HTTPS# #SMTP# #SNMP v1# #SNMP v3# #TCP/IP |
| Sena Mounting Mode | not rack-mountable |
| Sena Mounting Preference | no preference |
| Sena Number Of Supported Camera | 0 networked 0 USB 1 integrated |
| Sena Power Supply Type | power over Ethernet (PoE) |
| Sena Product Certifications | AS/NZS 3548 (C-Tick) class A# #CE# #low voltage directive 2006/95/EC# #VCCI class A |
| Sena Product Compatibility | appliance integrated camera |
| Sena Relative Humidity | 0-95 % |
| Sena Standards | FCC part 15 class A# #ICES-003 |
| Sena Storage Altitude | 0-50000 ft |
| Sena Storage Relative Humidity | 0-95 % |
Specifications
| SKU | CS4805299 |
|---|---|
| MPN | NBWL0355A |
| UPC/EAN | 731304338956 |










