Turck C10-T13BX/024UC
SKU: CS3794330MPN: C10-T13BX/024UCAlternate Part #: R6780
R6780 - IRC
UnitAvailable on backorder
Product Details
Comat Releco by TURCK
Interface, Control Relay
- 1 Pole, changeover twin contact
- Contact Rating: 6A/250V AC1, 6A/30V DC1
- Coil Voltage: 24 VDC, 24 VAC
Attributes