Eaton XTAE015B01T010
SKU: CS4999451MPN: XTAE015B01T010Alternate Part #: 3-1802-1591AUPC/EAN: 782116846436
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 24 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |