Eaton XTAE012B01T010
SKU: CS4998690MPN: XTAE012B01T010Alternate Part #: 3-1802-1087AUPC/EAN: 782116841394
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 24 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |