ACI A/100-2W-DO-8"-10'CL2P
SKU: CS6288229MPN: A/100-2W-DO-8"-10'CL2PAlternate Part #: 139213
100 Ohm (Two Wires) RTD, Duct, Without Box, 8”, 10’ Plenum Cable
Contact us for pricing and availability
Product Details
Product Configuration
Wire 10’ Plenum Cable - CL2P
Length 8”
Sensor 100-2W (100 Ω, 2 wires)
Product Family Specifications
Stability +/- 0.03% after 1000 Hours @ 300ºC (572ºF)