IMO Automation ERR-2CT-SL-12VDC
SKU: CS6222445MPN: ERR-2CT-SL-12VDCAlternate Part #: 2530332UPC/EAN: 5056207446009
IMO Miniature High Power Relay DPCO, 10A, 12VDC, 550mW,AgSnO2
Contact us for pricing and availability
Product Details