IMO Automation ERPH-1A-SL-12VDC
SKU: CS6222441MPN: ERPH-1A-SL-12VDCAlternate Part #: 2532107UPC/EAN: 5056207425509
IMO Miniature High Power Relay SPNO, 20A, 12VDC, 550mW,AgSnO2
Contact us for pricing and availability
Product Details