IMO Automation MCD22-S-10=24
SKU: CS6218415MPN: MCD22-S-10=24Alternate Part #: 1152031UPC/EAN: 5056207458590
Contactor 3 Pole Open 11kW 22A AC3, 1 Normally Open
Unit
1 in stock
remove
add
Product Details