IMO Automation MC22N-S-10230AC
SKU: CS6218250MPN: MC22N-S-10230ACAlternate Part #: 1152811UPC/EAN: 5056207417795
Contactor 3 Pole Open 11kW 22A AC3, 1 Normally Open
UnitAvailable on backorder
Product Details