IMO Automation MC316-S-00-40230
SKU: CS6218282MPN: MC316-S-00-40230Alternate Part #: 1153143UPC/EAN: 5059394695342
Contactor 4 Pole Open 160kW 315A AC3 Coil 230V AC
UnitAvailable on backorder
Product Details