Schneider Electric VT2335H13U020
SKU: CS5490125MPN: VT2335H13U020UPC/EAN: 711426628777
ZV: On/Off (G), 2W, 20mm Sz, Brass, Rp Threaded, 25 COP, 5.0 Cv, Act: On/Off (Hi COP), SR, N.C., GT, 230 and 240 VAC, 18” STD Leads
UnitAvailable on backorder
Product Details
VLV 2POS 2W 20MM RP 230V HCO