Schneider Electric VT2333G13U020
SKU: CS5490121MPN: VT2333G13U020UPC/EAN: 711426628364
ZV: On/Off (G), 2W, 20mm Sz, Brass, Rp Threaded, 25 COP, 3.5 Cv, Act: On/Off (Gen COP), SR, N.C., GT, 230 and 240 VAC, 18” STD Leads
UnitAvailable on backorder
Product Details
VLV 2POS 2W 20MM RP 230V GCO