Eaton XTAR032C21R5G020
SKU: CS5006417MPN: XTAR032C21R5G020Alternate Part #: 3-2600-910AUPC/EAN: 786685502922
Attributes
| Amperage Rating | 32A |
| Coil | 12 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 2 NO, 2 NO |
| Frame | C |
| Frame Size | 45 mm |