Eaton XTAE170G00WD100
SKU: CS5003406MPN: XTAE170G00WD100Alternate Part #: 3-1842-180BUPC/EAN: 786685214504
Attributes
| Amperage Rating | 170A |
| Coil | 48 Vdc |
| Contact Configuration | 0 NO, 0 NC |
| Frame | G |
| Frame Size | 90 mm |