Eaton XTAE040D00RD3E032
SKU: CS5002452MPN: XTAE040D00RD3E032Alternate Part #: 3-2237-223AUPC/EAN: 786685085623
Attributes
| Amperage Rating | 40A |
| Coil | 12 Vdc |
| Contact Configuration | 0 NO, 0 NC |
| Frame | D |
| Frame Size | 55 mm |