Eaton XTAE032C01T016
SKU: CS5001830MPN: XTAE032C01T016Alternate Part #: 3-1812-1276AUPC/EAN: 782116861507
Attributes
| Amperage Rating | 32A |
| Coil | 24 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | C |
| Frame Size | 45 mm |