Eaton XTAE018C01T5E020
SKU: CS5000230MPN: XTAE018C01T5E020Alternate Part #: 3-2590-029AUPC/EAN: 786685420189
Attributes
| Amperage Rating | 18A |
| Coil | 24 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | C |
| Frame Size | 45 mm |