Eaton XTAE018C01RD010
SKU: CS5000160MPN: XTAE018C01RD010Alternate Part #: 3-1812-204AUPC/EAN: 782116864874
Attributes
| Amperage Rating | 18A |
| Coil | 12 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | C |
| Frame Size | 45 mm |