Eaton XTAE012B10T5E020
SKU: CS4999082MPN: XTAE012B10T5E020Alternate Part #: 3-2589-749AUPC/EAN: 786685419428
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 24 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |