Eaton C441CTKIT600
SKU: CS4846505MPN: C441CTKIT600Alternate Part #: 3-3039-600AUPC/EAN: 786685436968
Eaton C441 Motor Insight motor protection relay transformer kit
Contact us for pricing and availability
Product Details
Eaton control product transformer kit, External control transformer kit, External CT Kit (600A), overload, 5A, 600 Vac
Attributes
| Overload Relay | 5A, 600 Vac |