Eaton C441CTKIT300
SKU: CS4846504MPN: C441CTKIT300Alternate Part #: 3-3039-300AUPC/EAN: 786685436951
Eaton C441 Motor Insight motor protection relay transformer kit
Contact us for pricing and availability
Product Details
Eaton control product transformer kit, External control transformer kit, External CT Kit (300A), overload, 5A, 300 Vac
Attributes
| Overload Relay | 5A, 300 Vac |