Veris PS12-S7.5W
SKU: CS4814579MPN: PS12-S7.5W
DC Power Supply Slim line 100/240Vac to 12Vdc 1.2A or 24Vdc .6A
UnitAvailable on backorder
Product Details
DC Power Supply
- Slim line* 100/240Vac to 12Vdc 1.2A or 24Vdc .6A