Square D QOB120GFI
SKU: CS431820MPN: QOB120GFIUPC/EAN: 785901368717
Mini circuit breaker, QO, 20A, 1 pole, 120VAC, 10kA, 6mA grd fault A, pigtail, bolt on mount
Unit244 in stock
Product Details
Attributes
| In Rated Current | 20 A |
| In Rated Current 1 | 20 A |