Square D QO120GFI
SKU: CS2876MPN: QO120GFIUPC/EAN: 785901255079
Mini circuit breaker, QO, 20A, 1 pole, 120VAC, 10kA, 6mA grd fault A, pigtail, plug in mount
Unit64 in stock
Product Details
Square D QO Mini CB, QO, 20 A, 1P, 120 V, 10 kA, Plug in, GF
Attributes
| In Rated Current | 20 A |
| In Rated Current 1 | 20 A |