Square D LUCA32BL
SKU: CS1682226MPN: LUCA32BL
Standard control unit, TeSys Ultra, 3P, 8 to 32A, 690VAC, thermal magnetic protection, class 10, 24VDC coil
Unit
1 in stock
remove
add
Product Details
Standard control unit, TeSys U, 8-32A, 3P motors, thermal magnetic protection, class 10, coil 24V DC
Attributes
Ambient Air Temperature For Storage -40-85 °C