Square D LUCA18BL
SKU: CS1682223MPN: LUCA18BL
Standard control unit, TeSys Ultra, 3P, 4.5 to 18A, 690VAC, thermal magnetic protection, class 10, 24VDC coil
Unit
Available on backorder
remove
add
Product Details
CNTRLUNIT-CL10-3PH 4.5-18A
Attributes
Ambient Air Temperature For Storage -40-85 °C