Eaton XTAE025C01RD3E005
SKU: CS5000957MPN: XTAE025C01RD3E005Alternate Part #: 3-2369-308AUPC/EAN: 786685168838
Attributes
| Amperage Rating | 25A |
| Coil | 12 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | C |
| Frame Size | 45 mm |