Eaton XTAE012B10R3E005
SKU: CS4999039MPN: XTAE012B10R3E005Alternate Part #: 3-2235-2373AUPC/EAN: 786685045245
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 12 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |