IMO Automation PE20A-A4-90
SKU: CS6218603MPN: PE20A-A4-90Alternate Part #: 1152329UPC/EAN: 5056207459535
Cam Switch 4 Pole 2 Position Enclosed 90 Deg ON/OFF, 20A
UnitAvailable on backorder
Product Details