IMO Automation MC450-S-22110
SKU: CS6218325MPN: MC450-S-22110Alternate Part #: 1111402UPC/EAN: 5056207468223
Contactor 3 Pole 250kW 450A AC3, 2NO/2NC aux.
UnitAvailable on backorder
Product Details