IMO Automation MB12-S-004024
SKU: CS6218130MPN: MB12-S-004024Alternate Part #: 1113902UPC/EAN: 5059394246124
Mini Contactor 4 Pole Open 5.5kW 12A AC3, 24V AC Coil
UnitAvailable on backorder
Product Details