Omega TJ144-CAIN-14U-12-CC
SKU: CS6092749MPN: TJ144-CAIN-14U-12-CC
T/C Assembly TJ CC FBGLS, K Type, Inconel® 600 Sheath, 0.250 in Diameter, 12 in Probe Length, 144 in Cable Length
Contact us for pricing and availability
Product Details