Omega ARMTS-3120E2T1/480V/3P
SKU: CS6073870MPN: ARMTS-3120E2T1/480V/3P
SS Immersion Heater 2.5” NPT Process Water Thermostat
  • 3 Element Heater Design
  • 208, 240, or 480 Vac, 3 Phase Power
  • 3 to 18 kW