Omega CIR-4080/120V
SKU: CS6066312MPN: CIR-4080/120V
Cartridge Heater - 1200W, 120 Vac, Code 4080
Contact us for pricing and availability
Product Details
  • Cartridge Heater – 1200W
  • 120V