Omega OMTBV7-CJ5-50
SKU: CS6041739MPN: OMTBV7-CJ5-50
DIN Rail Terminal Blocks - Feed Through Terminal Blocks, 600V, 20A to 125A, #22 - 14 to #1/0 AWG
Unit
Available on backorder
remove
add
Product Details
  • Terminal Blk 2.5MM Ctr 50 Pole