Omega LC8400-200-25K
SKU: CS6006927MPN: LC8400-200-25K
Large 2.5” to 3.13” ID, Through-Hole, Compression Load Cells
Unit
Available on backorder
remove
add
Product Details
  • 5 Point NIST Traceable Calibration with
  • 59 kOhm Shunt Cal Data