Omega PX409-015AV
SKU: CS5798515MPN: PX409-015AV
PRES TRAN 0-15PSIA MV .08
Product Details
High Accuracy Pressure Transducer, Absolute, 0 psi to 15 psi, ± 0.08 %, ¼ ” NPT Male, Ratiometric 10 mV/V, Cable, -45 °C to 121 °C (-49 °F to 250 °F), PX409 Series, Each