Functional Devices PULS-PIC240-241D
SKU: CS5755238MPN: PULS-PIC240-241D
DC Power Supply, DIN, 240W, 24V Screw Te
UnitAvailable on backorder
Product Details
Specifications
- AC 100-240V Wide-range Input
- Active PFC
- Width only 49mm
- Efficiency up to 95.2%