Pepperl+Fuchs DIS.P.025.3P.1NO.GR
SKU: CS5517730MPN: DIS.P.025.3P.1NO.GRAlternate Part #: 70101158
Switch Disconnector Ex e 25 A 3 Pole, GRP Enclosure
UnitAvailable on backorder
Product Details
- Switch disconnector, 2 position with left OFF - 3x NO