Pepperl+Fuchs NBB7-F104M-A2-200MM-V1
SKU: CS5515771MPN: NBB7-F104M-A2-200MM-V1Alternate Part #: 909688
Inductive sensor
UnitAvailable on backorder
Product Details
Rated operating distance: 7 mm, Installation: flush, Switching function: complementary, Output type: PNP, Operating voltage: 10 … 30 V DC, Operating current: 200 mA