Eaton XTCERENCOILLA
SKU: CS5007532MPN: XTCERENCOILLAAlternate Part #: MSAA208252UPC/EAN: 04015082082529
Eaton motor control coil





Contact us for pricing and availability
Product Details
XT Contactor Replacement Parts - Coil, 140 mm Frame size, 110V 50 Hz, 120V 60 Hz coil
Attributes
| Coil | 110 V 50 Hz, 120 V 60 Hz |
| Coil Voltage | 110 V 50 Hz, 120 V 60 Hz |
| Frame Size | 140 mm |
| Size | 140 mm |
| Type | Coil |
Specifications
| SKU | CS5007532 |
|---|---|
| MPN | XTCERENCOILLA |
| Alternate Part # | MSAA208252 |
| UPC/EAN | 04015082082529 |


