Eaton XTAE018C10R006
SKU: CS5000563MPN: XTAE018C10R006Alternate Part #: 3-1812-434AUPC/EAN: 782116853625
Attributes
| Amperage Rating | 18A |
| Coil | 12 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | C |
| Frame Size | 45 mm |