Eaton FAZ-C63/3-RT
SKU: CS4874733MPN: FAZ-C63/3-RTAlternate Part #: 190808
Eaton FAZ branch protector
UnitAvailable on backorder
Product Details
Eaton FAZ Series UL 489 MCB 240VAC 3P 63A B CURVE RING TERMINAL
Attributes
| Amperage Rating | 65 A |
| Number Of Poles | Three-pole |
| Voltage Rating | 240 V - 240 V |