Eaton ELEBE4125W
SKU: CS4866355MPN: ELEBE4125WAlternate Part #: 68D3907G01UPC/EAN: 786685446202
Eaton molded case circuit breaker accessory earth leakage module





$2,108.75
UnitAvailable on backorder
Product Details
Eaton molded case circuit breaker accessory earth leakage module, Earth leakage modules, 125 A, Four-pole, 230-415 V, Frame J-K, Series G, Without
Attributes
| Amperage Rating | 125 A |
| Frame Size | Frame J-K |
| Mounting Method | Bottom |
| Number Of Poles | Four-pole |
| Series | Series G |
| Terminals | Without |
| Type | Earth leakage modules |
| Voltage Rating | 230-415V |
| Voltage Rating Uom | INH |
Specifications
| SKU | CS4866355 |
|---|---|
| MPN | ELEBE4125W |
| Alternate Part # | 68D3907G01 |
| UPC/EAN | 786685446202 |








